Ayrıntılar Detaylarda Gizlidir
Usta Ellerle Sihirli Dokunuşlar
Her Yapının Bir Öyküsü Var

HAKKIMIZDA

İş Dünyasının ve insan yaşamının gereksinimleri ile doğal kaynakların sürdürülebilirliği arasında denge kurularak; ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla bugünden geleceğe uyumlu bir planlama yapılmasını amaçlayan Bütünsel bir Yaklaşımı kuruluş Felesefesinin başına koyarak yola çıkan Öykü Yapı Malzemeleri San.ve Tic.A.Ş. Türkiye Yapı Malzemeleri Sektörünün Bien Seramik, Newarc, Fırat Plastik, Te-Ma/Siamp, Betaş, Badella, Petek, Safira, Sanica, Adell, Mastaş, Floorpan, Orient, Eva Banyo, Almeria gibi Yerli ve İthal öncü markalarını bünyesinde bulundurarak sektöründeki en geniş ürün yelpazesiyle Tüm üretim süreçlerinde gerçekleştirdiği duyarlı çalışmalarla Müşteri Beklenti ve İhtiyaçlarına bire bir çözümler üretiyor.

Müşteri Odaklı Hizmet anlayışı ile Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden çalışmalarını sürdüren Öykü Yapı, Tasarımı Özgün, Yaratıcı ve Akıllı uygulamalarla yapılarınızdaki her ayrıntıyı düşünerek mekanlarınızı konforlu, son teknolojilerin kullanıldığı modern yaşam alanlarına dönüştürmektedir.

21. Yüzyıl, Bilgi Çağının ötesine geçerek, Hayallerin gerçekleştirildiği çağa dönüştü. Bilgiyle, Hayal ve Fikirlerin Harmanlandığı alışıla gelmiş kalıpların yıkıldığı bir dönemdeyiz. Artık tüm arayış ve gelecek planlarının temelinde “21.yüzyılın Sermayesi” olarak değerlendirilen İNOVASYON yatıyor. Kurumsal stratejisinin temeline, İnovasyon konusunda etkin rol oynamayı, Katma Değerli Ürün sunma ve Hizmet üretimine katkıda bulunmayı koyan Öykü Yapı uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalarını Kurumsal bir çatı altında yeniden yapılandırarak Mimarlar, Mühendisler, Tasarımcılar, Uygulayıcılar ve Son Kullanıcılar için başarılı bir Çözüm Noktası olmuştur. Gerek Ürün gerekse hizmet konularında kendisini sürekli geliştirerek, çağdaş yaşamın dinamik yapısı içinde yenilenen trendlerin nabzını tutmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZVİZYONUMUZ

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farkli tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ihtiyaç ve beklentilerin üstüne çıkmak, çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.


MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeler kullanarak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 İzinsiz Kopyalanamaz. Designed by